خدمات ویبولتین رایگان

با سلام خدمت کاربران عزیزبا توجه به نیاز کاربران جهت راه اندازی انجمن ساز ویبولتین از این پس نصب و راه اندازی اولیه این انجمن ساز به صورت رایگان برای مشتریان هاستینگ انجام می گیرد و کلیه ... ادامه مطلب »

افزایش قیمت های سرویس ها

با سلام خدمت کاربران عزیز نظر به افزایش پایدار و معنی دار قیمت ارز و تاثیر مستقیم آن بر روی هزینه های سرویس های خارج از ایران، شرکت مبتکران (نت آذر) بلاجبار قیمت سرویس های خود را متناسب با قیمت ... ادامه مطلب »

اخطاریه ریسلو در زمینه اطلاعات کاربری دامنه ها

با سلام خدمت کاربران عزیز همانطور که مستحضر هستید، یکی از پارتنر های شرکت نت آذر ازچند روز پیش با ارسال اطلاعیه ای درخواست آپدیت مشخصات دامنه و هویز را داشته که این درخواست خدمت کاربران و ... ادامه مطلب »

بروز رسانی امنیتی بسیار مهم وردپرس‎

مطابق با اعلام سایت رسمی وردپرس یک آسیب پذیری امنیتی بسیار جدی در نسخه ۴.۷ وردپرس وجود دارد که این آسیب پذیری در نسخه 4.7.2 برطرف شده است. لازم به ذکر است این آسیب پذیری امکان دستکاری پستهای منتشر ... ادامه مطلب »

افزایش قیمت سرویس ها

با توجه به افزایش شدید قیمت ارز در دو ماه گذشته که بیش از سی درصد افزایش داشته است و تاثیر مستقیم آن بر روی قیمت تمام شده سرورها و تاثیر مستقیم بر روی قیمت سرویس های میزبانی و ثبت/تمدید دامین های ... ادامه مطلب »

آسیب پذیری امنیتی جدی در برنامه مدیریت محتوای Joomla 3.x

با عرض سلام خدمت کلیه کاربران نت آذر به اطلاع می رساند به تازگی دو آسیب پذیری امنیتی جدی در برنامه مدیریت محتوای جوملا ویرایش 3 توسط تیم توسعه دهندگان جوملا برطرف شده است. یکی از این باگ‌ها ... ادامه مطلب »

انتشار bug و exploit خطرناک برای کلیه نسخ vbseo

با سلام متأسفانه چندی پیش یک حفره امنیتی خطرناک در vbseo، بسته seo پرکاربرد انجمن‌ساز vbulletin شناسایی و منتشر شده که با توجه به توقف پروژه vbseo توسط ارائه کنندگان آن، patch و اطلاع رسانی رسمی در این خصوص ... ادامه مطلب »

بروز رسانی امنیتی جدید برای برنامه مدیریت محتوای جوملا 3

با توجه به مشکلات امنیتی اخیر برنامه مدیریت محتوای جوملا  یک بروز رسانی امنیتی جدید از سوی جوملا برای رفع این مشکلات ارایه شده است. با توجه به جدی بودن آسیب پذیری های امنیتی برنامه در صورت ... ادامه مطلب »